More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 02, 2014!

Hakkımızda

Tekiner Klima, 2013 yılında İstanbul Üsküdar da kurulmuştur. Kısa zamanda yapmış olduğu işler ile adından söz ettirdiğimiz klima sektöründe Fujitsu klima ile yapmış olduğumuz bayi ve servislik anlaşması ile müşterilerimize üstün Japon teknolojisi Fujitsu klimaların kalitesini sunmaya başladık. Fujitsu ve Fujitherma markalı tüm klima ürünleri ile bayilik ve servislik hizmeti vermekteyiz.


Tekiner Klima olarak, iklimlendirme sektöründe teknolojiyi takip eden, çevreyle ve doğayla dost ürünlerin üstün kalite standartları çerçevesinde, müşteri memnuniyeti temel ilkesi ile hizmet etmeyi ve enerjide ki önemin her geçen gün arttığı dünyamız da enerji verimliliğinin olabilecek en üst seviyede tutulduğu proje tasarımları ve uygulamalar yapmayı misyon edindik.


Tekiner Klima olarak, Kalite yönetim felsefesi ile uzun vadeli kararlı büyüme ve sürekli gelişme; güvenilirlik, saygı ve profesyonellik gibi sosyal beklentileri ve müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak teknolojik gelişmelere açık, güçlü bir marka olmayı vizyon edindik.